WAKACJE W GÓRACH 

Aparthotel Tatry DeLux zaprasza do spędzenia wakacji w górach, w malowniczej wsi Murzasichle, niedaleko centrum Zakopanego. Nasz aparthotel jest nową siostrą klasy premium, lubianej i odwiedzanej od ponad 20 lat przez Państwa Willi Tatry.

Proponujemy spędzenie wakacji w jednym z 22 przestronnych apartamentów lub w jednym z 9 pokoi dwuosobowych, każdy z nich urządzony jest w trosce o najmniejszy detal i komfort Państwa pobytu, a przede wszystkim tak, by wszystkie elementy przypominały w subtelny i elegancki sposób, iż znajdują się Państwo na urokliwym Podhalu. Każdy z apartamentów dysponuje częścią sypialnianą oraz częścią wypoczynkową, w której znajduje się mini aneks kuchenny, zaopatrzony w czajnik elektryczny, lodówkę oraz niezbędne szkło a także telewizor. Ponadto w każdym z pokoi mają Państwo do dyspozycji balkon. W prywatnej łazience dla Gości przygotowano ręczniki i suszarkę do włosów. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.


Przygotowaliśmy specjalną ofertę wakacyjną dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.


Pakiety wakacyjne

Pakiet

Pokój

2-osobowy deLux

Apartament

2-osobowy

Apartament

2-osobowy z dostawkami

Tygodniowy - od niedzieli do niedzieli1820 zł2100 zł2100 zł
Pięciodniowy - od niedzieli do piątku1300 zł1500 zł1500 zł
Weekendowy - od piątku do niedzieli520 zł600 zł 600 zł
W cenę każdego pakietu wliczone są noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem w formie bufetu. W przypadku rezygnacji z wyżywienia lub skrócenia pobytu cena zarezerwowanego pakietu nie zmienia się.
 
Ceny obejmują
Bezpłatny parking
Bezprzewodowy internet
 
Promocje
Dzieci do 3 lat - gratis
Dzieci do 10 lat - 20% zniżki 
 
 
Cennik w okresie letnim
Osoba dorosła ze śniadaniem w formie bufetu - 130 zł
Dzieci do 3 lat - gratis
Opłata klimatyczna - 1,50 zł

Informacja i rezerwacja
tel.: 18 26 37 100
e-mail: recepcja@tatrydelux.pl